40 dolarów za tablet? Tyle właśnie kosztuje Sunnycube V7

Niektórzy wydają kilka tysięcy złotych za iPada, choć urządzenie o podobnej funkcjonalności, mogliby mieć za ułamek tej ceny. Na przykład za 40 dolarów, tyle bowiem kosztuje Sunnycube V7.

Oczywiście, nie próbuję porównywać ze sobą tych dwóch tabletów, bo to nieco inna półkach, ale chodzi o sam fakt, że jeśli potrzebujecie sprzętu do multimediów, to wcale nie trzeba za niego płacić krocie.

Sunnycube V7 to 7-calowy tablet z Androidem, który właśnie pojawił się w chińskich sklepach. Jak można się domyśleć, nie jest to sprzęt zdolny rywalizować chociażby z Nexusem 7 czy iPadem Mini, ale też nie jest to plastikowa zabawka, która się do niczego nie nadaje. Urządzenie posiada 7-calowy ekran o rozdzielczości WVGA, 512 MB RAM oraz 4 GB ROM. Ma też dwie kamery, działa na Androidzie 4.2 Jelly Bean, a jego sercem jest dwurdzeniowy Cortex A9 taktowany zegarem 1,5 GHz.

Jak widać za taką cenę jest to prawdziwa rewelacja, bo za jakieś 130 złotych otrzymujemy całkiem niezły sprzęt, który idealnie nada się do przeglądania internetu, odbierania poczty, czy też oglądania filmów.

Źródło: Yahoo.cn

You may also like...