40 tys LG G6 zarezerwowane w 4 dni

Najnowszy flagowiec koncernu LG cieszy się raczej średnim zainteresowaniem. Media donoszą bowiem, że mieszkańcy Korei Południowej w cztery dni zarezerwowali 40 tysięcy egzemplarzy.

LG G6, najnowszy model smartfona koncernu LG Electronics, pojawi się na sklepowych pólkach już 10 marca i w Europie dostępny będzie w cenie około 700 euro. Produkt cieszy się jednak umiarkowanym zainteresowaniem.Od kilku dni LG przyjmuje bowiem przedsprzedażowe zamówienia od mieszkańców Korei Południowej, lecz w ciągu czterech dni udało się zebrać ich 40 tysięcy. Biorąc pod uwagę fakt, że kraj ma ponad 50 mln mieszkańców, nie jest to rewelacyjny wynik. Oczywiście to tylko przedsprzedaż, więc o tym czy smartfon odniesie rynkowy sukces, przekonamy się dopiero za kilka miesięcy.

Co więcej, pojawiają się głosy, że udało się go uzyskać przede wszystkim dzięki bonusom o wartości 390 dolarów, oferowanym przez LG Korea. Jest to m.in., roczna gwarancja na wymianę wyświetlacza, klawiatura oraz słuchawki.

Przypomnę, że LG G6 posiada 5,7″ ekran QHD+, Snapdragona 821, 4 GB RAM, 32/64 GB pamięci użytkowej, podwójny tylny aparat 13 Mpix i 5 Mpix przedni, a także baterię 3300 mAh. Jego systemem operacyjnym jest Android 7.0 Nougat.

Źródło: Theandroidsoul.com

You may also like...