54 płatne kanały na YouTube już działają

O płatnych kanałach dostępnych na YouTube, mówiło się już od dawna, ale teraz można osobiście sprawdzić jak to wygląda, ponieważ w ramach pilotażu, udostępniono je wybranej grupie partnerów.

Obecnie w pilotażowym programie dostępne są 54 płatne kanały, z niemalże pełnym zakresem treści, bajek dla dzieci, na sporcie kończąc. Pełna lista wszystkich kanałów znajduje się tutaj, a znajdziemy na niej m.in. National Geographic Kids, TNA Wrestling Plus, UFC Select, Cars.TV, Comedy.TV oraz wiele innych. Na liście wkrótce znajdzie się także Ulica Sezamkowa, oferująca pełne odcinki programów.

Każdy kanał oferuje 14-dniowy darmowy okres próbny, zaś opłaty abonamentowe wynoszą od 0,99 USD miesięcznie za jeden kanał. Można je uiścić także za cały rok z góry, przy czym to ostatnie bywa dużo tańsze. Poszczególne kanały wysokość opłat ustalają samodzielnie i tak np. National Geographic Kids kosztuje 3,99 USD miesięcznie, ale jeśli zdecydujemy się zapłacić od razu za cały rok, będzie nas to kosztować 29,99 USD. Warto podkreślić, że wówczas wszystkie materiały dostępne są bez denerwujących reklam.

Subskrybowane kanały można oglądać zarówno na komputerze, telewizorze, smartfonie, lub tablecie, aczkolwiek na razie subskrypcję można opłacić tylko z peceta.

Źródło: Youtube.com

You may also like...