6.1-calowy iPhone X na pierwszym zdjęciu

W tym roku Apple planuje nieco rozszerzyć ofertę swych smartfonów i wprowadzić do sprzedaży trzy różne modele. Jednym z nich będzie 6.1-calowy iPhone X, którego możemy właśnie podziwiać na pierwszym zdjęciu.

Apple do tej pory miało stosunkowo ograniczoną liczbę modeli smartfonów. Rywale jednak nie śpią i oferują coraz więcej urządzeń. Dlatego amerykańska firma również musi rozszerzyć swój asortyment.

Wiemy już niemal na pewno, że w tym roku pojawią się nie dwa, lecz trzy nowe iPhone’y, a jednym z nowych produktów będzie 6.1-calowy iPhone X. Jeden z użytkowników Twittera ukrywający się pod pseudonimem Mr. White opublikował właśnie prawdopodobne zdjęcie tego modelu, pochodzące z taśmy produkcyjnej.

Fotografia jest jednak nieco podejrzana, gdyż źródło przecieku twierdzi, że pokazany na niej telefon posiada wyświetlacz OLED. Tymczasem wcześniejsze doniesienia sugerowały, że ten model ma być sprzętem bardziej przystępnym cenowo i zostanie wyposażony w ekran LCD. Oczywiście może być też tak, że poprzednie doniesienia nie były prawdziwe i nowy sprzęt będzie mieć nowocześniejszy panel o lepszej jakości obrazu. Być może źródło pomyliło się i chciało napisać LCD, albo też pomyliło rozmiar. I w rzeczywistości na fotografii jest 6,5″ iPhone X Plus, który ma właśnie ekran OLED.

Jeśli jednak fotografia jest prawdziwa, jest to jasny dowód na to, że produkcja tegorocznych modeli smartfonów Apple już się rozpoczęła. Nie jest to jednak dużym zaskoczeniem, gdyż kilka dni temu pisałem, że ruszyła także seryjna produkcja procesora Apple A12, który znajdzie się na ich pokładzie.

iPhone X

Źródło: Twitter.com

You may also like...