Acer Nitro 5 – tani laptop dla graczy

Acer pokazał w tym tygodniu parę nowych laptopów, a jednym z nich jest tani laptop dla graczy. To Acer Nitro 5, który w sprzedaży pojawi się już w kwietniu i będzie kosztował nieco ponad tysiąc euro.

Wiele osób mówi, że laptopy nie nadają się do gier. To nie jest do końca prawda, choć trzeba przyznać, że musimy za takie modele należy zapłacić znacznie więcej niż za desktop o porównywalnej wydajności.

Acer chce jednak, aby laptopy dla graczy stały się bardziej przystępne cenowo, dlatego zaprezentował model Acer Nitro 5. Sprzęt zapowiada się bardzo interesująco, oferuje bowiem 15,6″ matrycę Full HD, procesor AMD Ryzen oraz kartę graficzną AMD RX560, o całkiem sporej wydajności. W modelu tym można też zainstalować maksymalnie 32 GB pamięci RAM DDR4, a na wyposażeniu dostaniemy także 512 GB dysk SSD, który znacznie przyspieszy pracę systemu Windows 10.

Produkt posiada również przednią kamerę, idealną dla streamerów oraz mikser audio, który także przyda się w ich pracy. Dopełnieniem konfiguracji są także głośniki Dolby Audio Premium z firmą technologią TrueHarmony.

Laptop zostanie wyposażony także w aplikacje pozwalające monitorować temperatury CPU oraz CPU oraz program CoolBoost do regulacji prędkości wiatraków. Acer Nitro 5 do Europy zawita już w kwietniu i będzie kosztować 1099 euro.

Acer Nitro 5

Źródło: Neowin.net

You may also like...