Achiever: eleganckie słuchawki dla wymagających

Marka Audictus wprowadza na polski rynek nowe słuchawki stworzone z myślą o słuchaniu muzyki. Model Achiever o eleganckim wzornictwie, oferowany jest w cenie 199 zł.

Rynek słuchawek jest bardzo bogaty i ciężko znaleźć na nim produkt, który spełni nasze oczekiwania. Warto jednak przyjrzeć się nowemu modelowi Achiever, opracowanemu przez firmę Audictus.

Achiever należą do serii Audictus CITY SOUL, czyli tej bardziej nastawionej na lifestyle i zostały stworzone z myślą o słuchaniu muzyki w czasie wykonywania codziennych zadań czy też w czasie wolnym. Stąd ich minimalistyczne wzornictwo. Nauszniki w tym modelu są obracane. Dzięki temu, gdy ktoś zacznie do nas mówić, nie będziemy musieli od razu ściągać słuchawek z głowy.

Słuchawki są przy tym wygodne i niezwykle wytrzymałe. Nauszniki zostały wykonane z miękkiej gąbki, więc nawet dłuższe korzystanie nie będzie powodowało dyskomfortu. Natomiast metalowy rdzeń pałąka ma zadbać o trwałość produktu.

Ważnym elementem jest konstrukcja, pozwalająca na złożenie słuchawek na czas podróży. Dla większej wygody użytkownika, słuchawki mają odpinany kabel z mikrofonem, pozwalającym na odbieranie połączeń przychodzących. Natomiast transport sprzętu ułatwia etui.

Sugerowana cena słuchawek Achiever wynosi 199 zł i są one dostępne w tych sklepach.

Specyfikacja produktu
– Średnica przetworników: 40 mm
– Typ głośnika: neodymowy
– Impedancja: 32 Ω
– Dynamika: 103 dB +/-3 dB
– Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 22 kHz
– Waga: 138 gramów
– Materiał: aluminium/skóra
– Wtyk: stereo Mini Jack 3.5mm
– Pilot sterowania: tak, na przewodzie

Achiever

Achiever

Achiever

Źródło: Entrymedia

You may also like...