Adobe naprawiło błąd niszczący głośniki w MacBookach Pro

Popularny program Adobe Premiere Pro nie będzie już niszczył głośników w MacBookach Pro. Nowa aktualizacja naprawia ten bug, choć nie wiadomo czy firma zwróci użytkownikom koszty naprawy sprzętu.

Parę dni temu pisałem o błędzie obecnym w programie Adobe Premiere, który fizycznie niszczył głośniki w MacBookach Pro (https://technogadzet.pl/adobe-premiere-uszkodzenie-macbook/). Usterka powodowała pojawienie się silnego sprzężenia zwrotnego, które uszkadzało wyposażenie audio.

Na szczęście Adobe wypuściło właśnie nową poprawkę, aktualizującą program do wersji 13.0.3. Jej dystrybucja już się rozpoczęła, więc warto jak najszybciej ją pobrać, aby w ten sposób zabezpieczyć się przed uszkodzeniem głośników.

Niestety nie rozwiązuje to problemu użytkowników, którym oprogramowanie już uszkodziło komputer. Adobe nie poczuwa się do odpowiedzialności za zaistniałą sytuację i na razie nic nie wskazuje na to, by posiadacze komputerów mogli liczyć na odszkodowanie. Pozostaje im więc mieć nadzieję, że firma zaproponuje im zwrot kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu.

Adobe Premiere

Źródło: Appleinsider.com

You may also like...