Adobe Premiere Rush zmieni Galaxy S10 w narzędzie do edycji wideo

Samsung wyposaży swój flagowy model Galaxy S10 w aplikację Adobe Premiere Rush. Będzie to specjalna edycja, dopasowana do tego konkretnego smartfona.

Na urządzenia mobilne dostępnych jest wiele aplikacji zaprojektowanych dla użytkowników pragnących edytować materiały wideo. Każdy może więc wybrać narzędzie, które odpowiada jego potrzebom. Samsung uważa jednak, że posiadacze jego najnowszego flagowca Galaxy S10 powinni mieć jak najlepsze narzędzia tego typu. Dlatego zaoferuje im specjalną wersję Adobe Premiere Rush.

Adobe Premiere Rush to oprogramowanie stworzone do edytowania wideo na urządzeniach mobilnych. Nie oferuje może tak rozbudowanej funkcjonalności jak wersja przeznaczona na komputery domowe, ale czasem może być przydatna. Szczególnie gdy chcemy dokonać szybkiej edycji nagranego właśnie filmu, zanim wrzucimy go do mediów społecznościowych.

Do tej pory aplikacja wydana w 2018 roku dostępna była tylko na platformę iOS. W tym roku pojawi się jednak na Androida, natomiast Galaxy S10 dostanie specjalną jej wersję, przystosowaną do możliwości tego telefonu.

Niestety producent nie ujawnił jakich różnic możemy oczekiwać w porównaniu do standardowej aplikacji. Na bliższe szczegóły będziemy więc musieli nieco poczekać. Na razie wiemy jedynie tyle, że posiadacze flagowego smartfona Samsunga, mogą liczyć na zniżkę przy zakupie aplikacji.

Adobe Premiere Rush

Źródło: Engadget.com

You may also like...