W taki sposób selfie jeszcze na pewno nie robiłeś

Amatorzy selfie, którzy nie mogą żyć bez uwieczniania siebie na zdjęciach, dostali gadżet, który podniesie atrakcyjność zdjęć. Jest nim niewielki dron AirSelfie2.

Robienie selfie stało się tak popularne, że wiele osób nie może żyć, jeśli codziennie nie strzeli sobie ze 30 takich fotek w różnych miejscach. Zwykłe selfie powoli staje się jednak niemodne i poszukiwane są nowe sposoby na podniesienie atrakcyjności zdjęcia.

Oczywiście najczęściej stosowane są różnego rodzaju filtry, ale można też zmienić sam sposób robienia zdjęcia. Z pewnością będzie w tym pomocny nowy dron AirSelfie2. Jak sama nazwa wskazuje, że jest to gadżet zaprojektowany specjalnie do robienia selfie. Mówiąc krótko, mamy do czynienia z latającą kamerą, która jest na tyle mała, by mogła zmieścić się w kieszeni.

Urządzenie ma bowiem wielkość przeciętnego smartfona i wyposażone zostało w cztery bezszczotkowe rotory umożliwiające unoszenie się w powietrzu. W niewielkiej obudowie wykonanej z aluminium, zainstalowano 12 MP kamerę (poprzednik miał 5 MP) oraz 16 GB pamięci flash zapewnianej przez kartę microSD. Bateria natomiast pozwala na lot przez maksymalnie 5 minut.

Dron jest naturalnie sterowany za pomocą aplikacji na Androida lub iOS, a jego zasięg wynosi około 18 metrów. Dzięki wbudowanej kamerze może nam zrobić selfie z oryginalnej perspektywy lub nagrać wideo w rozdzielczości 1080p.

AirSelfie2 oferowany jest na amerykańskim rynku w cenie 199,95 dolarów.

AirSelfie2

Źródło: Slashgear.com

You may also like...