Aktualizacja Essential Phone przynosi betę systemu Android P

Choć Essential Phone nie okazał się rynkowym hitem, to jego producenci wciąż wspierają swój sprzęt. Właśnie poinformowali o udostępnieniu nowej aktualizacji, dostarczającą betę systemu Android P.

Na oficjalnym Twitterze przedsiębiorstwa pojawił się wpis, w którym informuje ono o udostępnieniu nowej aktualizacji dla swego smartfona. Ta jest szczególnie istotna dla użytkowników, gdyż przynosi pierwszą betę systemu Android P.

Do tej pory Android P na tym smartfonie był dostępny w wersji Developer Preview (DP), lecz teraz twórcy przygotowali mu pierwszy build wersji beta, oznaczony numerem PPR1.180510.022. Aby jednak móc z niego skorzystać, należy posiadać już na swym telefonie zainstalowaną wersję DP. Dopiero wtedy będzie go można pobrać OTA.

To nie jedyne nowości dostarczone przez najnowszą aktualizację. Przynosi ona ze sobą również czerwcową poprawkę bezpieczeństwa, jak również zwiększa zakres adaptacyjnego trybu jasności. Prócz tego zawiera również kilka poprawek zwiększających stabilność działania telefonu.

Essential Phone

Źródło: Twitter.com

You may also like...