Aktualizacja Galaxy A50 poprawia jakość wykonywanych zdjęć

Samsung przygotował kolejną aktualizację dla modelu Galaxy A50. Najnowszy patch poprawia jakość wykonywanych zdjęć, a dodatkowo dostarcza majową poprawkę bezpieczeństwa.

Galaxy A50 to jeden z najświeższych smartfonów wprowadzonych na rynek przez Samsunga. Urządzenie dostępne w sprzedaży od marca, jest regularnie usprawniane przez producenta, który wzbogaca je o nowe funkcje. W kwietniu smartfon dostał aktualizację dodającą funkcję Bixby Routines oraz nowe efekty Live Focus. Teraz producent przygotował kolejną poprawkę, skupiającą się na usprawnieniu działania aparatu fotograficznego.

Najnowsza aktualizacja poprawia jakość wykonywanych zdjęć, a dodatkowo zwiększa stabilność bezprzewodowego połączenia WiFi. To jeszcze nie wszystko, gdyż udostępniony właśnie patch zawiera także zbiorczy pakiet łatek do różnego rodzaju luk. Składa się on z kilkudziesięciu łatek do mniej lub bardziej groźnych luk w Androidzie oraz w firmowym oprogramowaniu Samsunga.

Całość waży 153 MB i powinno być już dostępne do pobrania. Jeśli nie otrzymaliście jeszcze komunikator, to powinniście ręcznie sprawdzić to w ustawieniach telefonu.

Galaxy A50

Źródło: Sammobile.com

You may also like...