Fortnite: gracze krytykują nowy gadżet Kingsmana

Nowy gadżet dodany do gry Fortnite jest stanowczo za mocny. Gracze skarżą się, że kuloodporna parasolka z filmowej serii Kingsman, zapewnia zbyt mocną ochronę.

Każdy kto oglądał film Kingsman: Tajne Służby doskonale pamięta parasolkę używaną przez filmowych bohaterów. W przeciwieństwie do prawdziwej parasolki chroniącej przed deszczem, ta była prawdziwym cudem techniki. Nie tylko zapewniała ochronę przed pociskami, ale też miała wbudowany wyświetlacz, pozwalając widzieć to co działo się przed nią.

Taki sam gadżet pojawił się również w popularnej strzelance Fortnite, jednak ma tutaj znacznie szerszą funkcjonalność. Pozwala m.in., uniknąć obrażeń od upadku z dużych wysokości. Wystarczy rozłożyć parasolkę i można łagodnie spłynąć na ziemię. Oprócz osłaniania się przed pociskami, można też okładać nią przeciwnika i zatłuc go na śmierć.

Parasolkę znaleźć można w wielu lokalizacjach, gdyż leży normalnie na ziemi. Nie musimy więc przeszukiwać skrzynek czy też zrzutów zaopatrzenia. Niestety projektanci tego gadżetu nie do końca wszystko przemyśleli, gdyż gracze skarżą się, że parasolka jest zbyt mocna. Zapewnia więc posiadaczom zbyt dużą przewagę, utrudniając eliminację korzystającej z niej postaci.

A jak działa w akcji, możecie zobaczyć na wideo opublikowanym na tej stronie.

Parasolka nie jest jedynym elementem dodanym w aktualizacji 12.30, która pojawiła się w tym tygodniu. Doszedł jeszcze Crash Pad, który działa podobnie do Bounce Pad, wyrzucający graczy w powietrze.

Fortnite

Źródło

You may also like...