Kolejna aktualizacja Galaxy S10 wprowadza nowe zastosowanie dla czujnika tętna

Galaxy S10 dostał już drugą aktualizacje oprogramowania. Najnowsza poprawka usprawnia działanie Wireless PowerShare i wprowadza nowe zastosowanie dla czujnika tętna.

Wprowadzony niedawno do sprzedaży Samsung Galaxy S10, doczekał się już dwóch aktualizacji oprogramowania. Najnowsza z nich ukazała się pod koniec bieżącego tygodnia i przynosi ze sobą kilka usprawnień dla funkcji Wireless PowerShare. To nowa opcja, dzięki której użytkownicy flagowca mogą bezprzewodowo ładować inne urządzenia, dzieląc się energią ze swego akumulatora.

Poprawka przynosi ze sobą nowe zastosowanie czujnika tętna, który współpracuje teraz z funkcją Wireless PowerShare. Przy pomocy światła informuje, że wspomniana opcja jest aktualnie w użyciu. Czujnik świeci różnymi kolorami, informując o różnych stadiach ładowania. Gdy aktywujemy funkcję, wówczas sensor będzie mrugał niebieskim światłem. Kiedy natomiast położymy na smartfonie drugie urządzenie i rozpocznie się proces ładowania, światło przestanie migotać i zmieni kolor na czerwony. Natomiast kiedy sprzęt zostanie naładowany w 100 procentach, wówczas czujnik tętna wyłączy się.

Niebawem możemy spodziewać się kolejnych aktualizacji usprawniających działanie smartfona. Wkrótce powinna pojawić się poprawka usprawniająca działanie wbudowanego w ekran czytnika odcisków palców, z którym są spore problemy. Jak wcześniej informowałem, jest kłopot z jego dokładnością, gdyż nie za każdym razem jest w stanie odczytać odcisk.

Inny problem dotyczy nadmiernego wyczerpywania baterii i tym zapewne producent zajmie się w dalszej kolejności.

Galaxy S10

Źródło: Sammobile.com

You may also like...