ALCATEL ONETOUCH przedstawia 17,3-calowy tablet Xess

ALCATEL ONETOUCH, jeden z najszybciej rozwijających się producentów urządzeń mobilnych, zaprezentował Xess. Ten swoisty technologiczny crossover zachwyca ekstra dużym 17,3 calowym ekranem i smukłą obudową wykonaną ze stali nierdzewnej.

Wszechstronny, dzięki pomysłowemu projektowi
Obudowa o grubości 9,15 mm skrywa wbudowaną podstawę, rysik oraz wysuwany uchwyt do przenoszenia. Podstawka pozwala na wygodne ustawienie urządzenia do różnych zadań, np. na płasko do grania, pod kątem 30 stopni do rysowania i szkicowania, pod kątem 50 stopni do czytania, a 75 stopni do oglądania wideo. Akcesoria takie jak Smart Dock, czy uchwyt ścienny dodatkowo podnoszą wszechstronność.

Kreatywność w dużym formacie
Załączony w zestawie rysik pozwala odkryć kreatywność w preinstalowanej aplikacji SketchBook. Natomiast artyści kulinarni docenią bezdotykową obsługę gestami – wystarczy poruszać dłonią przed urządzeniem, koniec z brudnymi śladami na ekranie. Fani muzyki z pewnością polubią aplikację Onetouch Mix, dzięki której poczują się jak prawdziwi DJ’e. Dźwięk, zapewniany przez dwa potężne, 3-wattowe głośniki i technologię reprodukcji JBL by Harman, spodoba się wszystkim wielbicielom dobrego brzmienia.

Wielka zabawa
Oczywiście Xess jest wymarzonym sprzętem do mobilnego grania. Duży ekran pojemnościowy obsługuje do 10 punktów dotyku, ze wsparciem dla technologii podnoszenia precyzji. Wydajność dla najnowszych tytułów z Google Play zapewnia ośmiordzeniowy procesor.

Dostosuj go do siebie, dzięki akcesoriom
Użytkownicy mogą dostosować urządzenie do swoich potrzeb za sprawą szerokiej gamy akcesoriów: Smart Dock, filtr Blue-free, kamera IP, myszka i klawiatura Bluetooth, głośnik Bluetooth, Mag Cover oraz uchwyt montażowy. Za sprawą wielu dodatków i akcesoriów ALCATEL ONETOUCH Xess oferuje nowe możliwości, zarówno w zaciszu domu, jak i podczas pracy w biurze.

Źródło: alcatelonetouch.pl

You may also like...