Motorola Razr zadebiutuje później niż planowano

Duże zainteresowanie najnowszym smartfonem Motorola Razr, spowoduje opóźnienie jego premiery. Motorola musi bowiem przygotować więcej egzemplarzy, by starczyło ich dla wszystkich chętnych.

Świetna sprzedaż na azjatyckich rynkach Samsunga Galaxy Fold pokazała, że istnieje spory popyt na składane smartfony. Mimo wysokiej ceny, ludzie bardzo chętnie kupują tego typu nowinki technologiczne, z czego rzecz jasna cieszą się producenci. Dużym popytem cieszy nie tylko nowy produkt Samsunga, ale też najnowsze dzieło inżynierów Motoroli. Jest on na tyle wysoki, że producent został zmuszony do przełożenia premiery sprzętu, by starczyło go dla wszystkich.

Motorola poinformowała właśnie, że premiera Motorola Razr nieco się opóźni. Według pierwotnych założeń, firma chciała rozpocząć przedsprzedaż sprzętu 26 grudnia, zaś do klientów trafiłby na początku przyszłego roku. Ten termin właśnie stał się nieaktualny. Producent nie podał nowej daty premiery twierdząc jedynie, że opóźnienie nie powinno być zbyt duże.

Przypomnę, że nowy składany smartfon posiada 6,2″ wyświetlacz, który składa się dokładnie w połowie. Jest to to panel pOLED o przekątnej 6,2″ oraz proporcjach 21:9 i rozdzielczości 2142 x 876 pikseli. Ekran nazwany przez producenta Flex View jest jednym z dwóch paneli, gdyż drugi znajduje się na zewnątrz. Dzięki temu sprzęt po złożeniu staje się kompaktowy i znacznie łatwiej mieści się w kieszeni lub torebce. Na rynku amerykańskim nadchodzący sprzęt będzie dostępny w cenie 14999 dolarów.

Motorola Razr

Źródło

You may also like...