Budżetowy smartwatch Motoroli na jednym ładowaniu działa aż 10 dni

Motorola zaprezentowała nowy, atrakcyjny cenowo smartwatch Motorola Moto Watch 40. Sprzęt monitoruje aktywność fizyczną, a na jednym ładowaniu baterii będzie działał 10 dni.

Smartwatch to popularne urządzenie, jednak wiele modeli jest stosunkowo drogich i może znajdować się po za zasięgiem przeciętnego konsumenta. Specjalnie dla nich, Motorola zaprezentowała budżetowy model Motorola Moto Watch 40. Sprzęt charakteryzuje się niezłą funkcjonalnością, a także dużą baterią, która zapewni użytkownikom ponad tydzień działania na jednym ładowaniu.

Moto Watch 40 tanim smartwachem dla aktywnych

Motorola Moto Watch 40 ma bardzo prostą stylistykę, która przypadnie do gustu fanom minimalizmu. Urządzenie wyposażono w całkiem spory, bo aż 1,57” zakrzywiony ekran LCD, dzięki czemu prezentowane na nim informacje są doskonale czytelne. Użytkownik oczywiście może spersonalizować wygląd zegarka nie tylko za pomocą 100 dostępnych tarcz, ale również szerokiego wyboru pasków, które pozwalają dopasować go do indywidualnego stylu. Do wyboru są nie tylko oddychające paski sportowe z silikonu, które przydadzą się podczas aktywności fizycznej, ale też bardziej eleganckie, wykonane ze skóry.

Moto Watch 40
Źródło: Motorola

Naturalnie tak jak w innych smartwatchach, ten również posiada funkcje związane z aktywnością fizyczną. Oferuje więc 24-godzinny pomiar tętna, a także policzy kroki zrobione w ciągu dnia oraz zmierzy saturację krwi, wykorzystując w tym celu sensor SpO2. Dzięki integracji z aplikacją Google Fit, dane zebrane podczas ćwiczeń, możemy przejrzeć później w formie przystępnych wykresów.

Nie zabrało w nim również funkcji monitorowania snu, a dodatkowo wyświetla na ekranie powiadomienia z ulubionych aplikacji. Wyposażono go także w aplikację pogodową, prezentującą prognozę na siedem najbliższych dni. Dzięki niej, podczas spaceru nie zostaniemy zaskoczeni przez nagłą ulewę.

Moto Watch 40
Źródło: Motorola

Dużym atutem sprzętu jest również bateria o pojemności 240 mAh, wystarczająca na 10 dni działania. Natomiast wodoszczelność IP67 gwarantuje użytkownikowi, że wilgoć nie wpłynie negatywnie na działanie urządzenia.

Motorola Moto Watch 40 można już zamawiać na oficjalnej stronie producenta w cenie 64,99 dolarów (ok. 262 zł). Smartwatch dostępny jest w kolorze czarnym lub różowego złota.

Gdybyście szukali innego smartwatcha, to na tej stronie znajdziecie duży ich wybór w przystępnych cenach. #reklama

You may also like...