LG G6 z 3200 mAh baterią?

Najnowsze wieści dotyczące LG G6 sugerują, że kolejny flagowiec koreańskiego giganta, może mieć baterię o pojemności 3200 mAh. Akumulator będzie więc nieco większy niż w poprzedniej generacji.

Konferencja MWC 2017 przyniesie nam wiele nowości, a wśród nich będzie LG G6, kolejny smartfon koncernu LG Electronics, który zostanie tam oficjalnie zaprezentowany. Najnowsze przecieki sugerują, że model ten dostanie baterię o pojemności nieco większej od poprzednika.LG G5 miał akumulator 2800 mAh, co wielu użytkowników tego telefonu mocno krytykowało ze względu na dość krótki czas działania sprzętu i konieczność częstego jego ładowania. Dlatego w nowym modelu producent zdecydował się nieznacznie go powiększyć i jak mówią najnowsze doniesienia, zainstaluje baterię 3200 mAh. To oczywiście nie są informacje potwierdzone, lecz jeśli okażą się prawdziwe, to przyszli użytkownicy tego modelu z pewnością się ucieszą, gdyż jego działanie będzie dłuższe niż u poprzednika.

Niestety smartfon dostanie tylko Snapdragona 821, gdyż Samsung wykupił cały zapas tego procesora, ale za to będzie odporny na wodę i pył.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...