Amazon aktualizuje Kindle Touch

Kindle Paperwhite, jest pierwszym eReaderem Amazonu wyposażonym nie tylko w podświetlany ekran, lecz także zupełnie nowe funkcje. By użytkownicy starszych modeli nie czuli się poszkodowani, księgarnia teraz udostępnia je także dla Kindle Touch.

Nowa aktualizacja dotykowego czytnika cyfrowych książek, dostarcza mu te same funkcje, które dotychczas były zarezerwowane dla Kindle Paperwhite. Mamy więc zupełnie nowy interfejs użytkownika, w którym magazyny i książki gromadzone są pod zakładką Cloud. Jest też kilka nowych opcji kontroli rodzicielskiej, możliwość podglądania okładek książek, ich magazynowania, rekomendacji, a także lepszej dostępności graficznych nowel oraz komiksów.

Aktualizacja wyposaża Kindle Touch również w opcję Whispersync for Voice, która pozwala przełączyć się pomiędzy cyfrową książką i audiobookiem, dokładnie w miejscu, w którym czytamy.

Użytkownicy Kindle Paperwhite otrzymują ponadto opcję Time To Read, która oblicza czas pozostały do zakończenia rozdziału, bazując na naszej obecnej prędkości czytania. Za nowość można też uznać opcję Sample-to-book, która pozwala nam podjąć czytanie w pełnej wersji książki w momencie, w którym zakończyliśmy je w próbce powieści.

Oprogramowanie ściągnięcie bezpośrednio z Amazonu.

Źródło: Amazon.com

You may also like...