Android 12 trafił na Galaxy S20, Note 20 i Galaxy S20 FE

Koreańska marka dostarczyła Androida 12 nie tylko najnowszym smartfonom, ale również starszym modelom. Otrzymały go właśnie Galaxy S20, Galaxy Note 20 i Galaxy Z Fold 2.

Samsung jest jednym z producentów, który jako jeden z pierwszych udostępnił użytkownikom swego sprzętu system Android 12. Firma po kilku perypetiach związanych z nakładką One UI 4, dostarczyła go posiadaczom modeli Galaxy S21, Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Flip 3.

Koreańska marka nie zapomina jednak o klientach posiadających nieco starsze, wyprodukowane w zeszłym roku modele smartfonów. Firma właśnie udostępniła Androida 12 wraz z One UI 4 posiadaczom modeli serii Galaxy S20, dostępnych w tych sklepach, ale nie tylko. Nowy system operacyjny otrzymała również seria Galaxy Note 20, jak również poprzednia generacja składanego smartfona Galaxy Z Fold 2. Ten ostatni otrzymał system również z grudniową poprawką bezpieczeństwa zawierającą szereg łatek poprawiających prywatność oraz bezpieczeństwo sprzętu.

Co ciekawe otrzymał go także Galaxy S20 FE dostępny w cenie od 2000 zł. Jest to sporym zaskoczeniem dla jego posiadaczy, gdyż ten model nie uczestniczył w programie beta testów nowej aktualizacji.

Pamiętajmy jednak, że musimy chwilę poczekać aż aktualizacja dotrze do wszystkich krajów. Jej dystrybucję rozpoczęto bowiem od Szwajcarii, więc niebawem powinna pojawić się w całej Europie.

Galaxy S20

Źródło

You may also like...