Android 6.0 Marshmallow dla LG G4 od T-Mobile

Kilka tygodni temu użytkownicy LG G4 otrzymali Androida 6.0 Marshmallow, przy czym jego dystrybucja zaczęła się od Polski. Wcześniej był on jednak dostępny tylko dla modeli dostępnych poza siecią dystrybucji operatorów, a teraz mogą go pobrać również posiadacze brandowanych egzemplarzy.

Kupno smartfona brandowanego przez operatora ma tę wadę, że na aktualizacje systemowe trzeba czekać znacznie dłużej niż w przypadku sprzętu bez oprogramowania telekomu. W przypadku LG G4 oczekiwanie to na szczęście nie było długie i po tym jak polscy użytkownicy tego modelu otrzymali Androida 6.0 Marshmallow, teraz dostali go także posiadacze sprzętu kupionego od T-Mobile.
Aktualizacja na początku tego tygodnia pojawiła się za pośrednictwem LG Bridge PC, a teraz dostępna jest również OTA (Over the Air), więc może ją pobrać każdy użytkownik LG G4 z oprogramowaniem tego operatora.

Dodam, że aktualizacja waży aż 963,7 MB, więc warto się upewnić, że będziecie ją pobierać przez WiFi, by nie zużywać wykupionego pakietu danych. Chyba że posiadacie w swych smartfonach nielimitowany internet.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...