Android 7.0 Nougat dla Galaxy A7 (2017)

Samsung wypuścił właśnie nową aktualizację systemu dla Galaxy A7 (2017). Nowy telefon koreańskiej marki wreszcie dostał Androida 7.0 Nougat.

Polityka Samsunga dotycząca wersji systemu operacyjnego w jego urządzeniach, bywa czasem bardzo dziwna. Jej przykładem jest chociażby Galaxy A7 (2017), który na rynku pojawił się w styczniu tego roku.

To nowy telefon, więc można by sądzić, że od razu dostanie Nougata, a tymczasem pojawił się z Androidem 6.0.1 Marshmallow. Na szczęście producent nie kazał jego posiadaczom czekać zbyt długo na nową wersję systemu i właśnie udostępnił jej aktualizację.

Na razie Android 7.0 Nougat dostępny jest w Tajlandii, gdyż od tego kraju producent rozpoczął dystrybucję. Wkrótce jednak powinna pojawić się również w innych państwach. Plik waży 1,4 GB, więc warto zrobić w telefonie nieco wolnego miejsca, zaś aktualizację instalować na w pełni naładowanej baterii.

Dodam, że aktualizacja przeznaczona jest dla modelu z fabrycznym oprogramowaniem. Posiadacze telefonów z oprogramowaniem operatorów, muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Galaxy A7 (2017)

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...