Nowy iPhone nagra film w 240 klatkach

Jeden z deweloperów sugeruje, że iPhone będzie mógł nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p, z prędkością 240 klatek. W ten sposób będzie można tworzyć wideo w slow motion.

Pisałem już w tym tygodniu, że iPhone 8 zostanie wyposażony w przednią kamerę, która będzie nagrywać obraz w 4K przy 60 klatkach na sekundę.

To niewątpliwie bardzo interesująca wiadomość dla wszystkich blogerów i youtuberów, którzy realizują transmisje na żywo z różnego rodzaju miejsc. Wysoka jakość produkowanych nagrań z pewnością spodoba się ich fanom. Dzięki temu chętniej będą zaglądać na prowadzone kanały.

Teraz dowiadujemy się kolejnych ciekawostek. Guilherme Rambo, to deweloper przyglądający się oprogramowaniu głośnika HomePod i wyciągający z niego kolejne szczegóły na temat funkcjonowania nowych smartfonów Apple. Znalazł w nim kolejną ciekawostkę, którą podzielił się na Twitterze.

Ujawnił bowiem, że aparat fotograficzny nowego smarfona będzie nagrywać wideo w 1080p i 240 klatkach na sekundę. Te parametry dotyczą zarówno przedniego, jak i tylnego aparatu, co pozwoli produkować filmy w slow motion, tak lubiane przez użytkowników YouTube.

Nie wiadomo jednak nie będzie przypadkiem ograniczona tylko do modelu iPhone 8. Czy też pojawi się także w innych modelach tegorocznych smartfonów koncernu Apple.

iPhone

Źródło: Twitter.com

You may also like...