Przezroczyste plecki zmieniają wygląd OnePlus 6T. Zack Nelson pokazuje jak je zrobić

Właściciel kanału JerryRigEverything przygotował clear moda dla kolejnego telefonu. Tym razem stworzył przezroczyste plecki dla modelu OnePlus 6T.

Producenci smartfonów tworzą obudowy, które uniemożliwiają zaglądnięcie do wnętrza sprzętu. Na szczęście coraz więcej urządzeń posiada szklane plecki, co pozwala usunąć z nich farbę i stworzyć przezroczysty panel.

Jak to zrobić, pokazał nam po raz kolejny Zack Nelson, właściciel kanału JerryRigEverything. Kilka dni temu znany youtuber, przygotował modyfikację dla gamingowego smartfona Razer Phone 2. Natomiast teraz stworzył podobną przeróbkę dla najnowszego OnePlus 6T.

Podobnie jak w przypadku sprzętu Razera, tutaj również dokonał tego poprzez usunięcie powłoki znajdującej się na wewnętrznej części szklanych plecków. W tym wypadku nie był to jednak lakier, lecz cienki film nałożony na obudowę. Nie trzeba więc było niczego zdzierać, gdyż wystarczyło jedynie zerwać powłokę w całości.

Po przeróbce niewiele jednak widać pod panelem obudowy. W oczy rzuca się jedynie ikoniczna czerwona bateria stosowana przez producenta, a także nieco szczegółów modułu tylnej kamery. Taka modyfikacja z pewnością pozwoli nam wyróżnić się pośród innych egzemplarzy tego flagowego smartfonu.

Cały przebieg procesu przygotowywania modyfikacji zobaczycie na poniższym wideo. Jeśli jednak chcecie samodzielnie coś takiego przygotować, to musicie pamiętać, że tracicie w ten sposób gwarancję. Koszty ewentualnej naprawy telefonu pokrywacie wówczas z własnej kieszeni.

OnePlus 6T

Źródło: YouTube.com

You may also like...