Brytyjska restauracja oferuje posiłek na Instagram

Jedna z brytyjskich restauracji dostosowała się do mody fotografowania posiłków i wrzucania zdjęć na Instagram. Oferuje specjalne zestawy obiadowe przystosowane do tego celu.

Hipsterzy odwiedzający restauracje, nie mogą spożyć posiłku, zanim nie zrobić telefonem jego zdjęcia. Następnie wrzucają je na Instagram, by pochwalić się przed kolegami co właśnie jedzą.

Brytyjska restauracja Dirty Bones, postanowiła dostosować się do tej mody i wykorzystać ją przy okazji do celów promocyjnych. Oferuje więc klientom posiłki o nazwie Instagram Kit, które pomogą hipsterom zrobić lepsze zdjęcia.

Zestaw obejmuje przenośne lampki LED, by zapewnić jak najlepsze oświetlenie fotografowanego obiektu. Klient otrzymuje także ładowarkę, w przypadku gdyby jego telefon się wyładował podczas sesji fotograficznej. Kolejnym elementem jest szerokokątny obiektyw podczepiany do smartfona, pozwalający sfotografować wszystkie obiekty na stole, a także statyw oraz kijek do selfie.

Restauracja nie robi tego oczywiście dla hipsterów, tylko dla siebie. Posiłki wrzucane przez nich do sieci są świetną i całkowicie darmową reklamą, która przyciągnie więcej klientów do lokalu.

Instagram

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...