Logitech prezentuje specjalną edycję klawiatury Wireless Touch Keyboard K400

Logitech zaprezentował specjalną białą wersję swojej popularnej klawiatury Logitech Wireless Touch Keyboard K400. Urządzenie zaprojektowano z myślą o salonie, w świeżym białym kolorze, który idealnie komponuje się z wystrojem dzisiejszych nowoczesnych wnętrz.

Biała klawiatura Wireless Touch Keyboard K400 White powstała, aby zaspokoić potrzeby sprzętowe najbardziej wymagających użytkowników i jednocześnie być ozdobą nowoczesnego wnętrza. Nowa klawiatura ma zasięg 10 metrów i umożliwia korzystanie z laptopa lub z telewizora, a wszystko z wygodnej pozycji salonowej kanapy. Wbudowany 9-centymetrowy panel dotykowy wbudowany w urządzenie swobodnie zastępuje popularną mysz komputerową.

Nowa klawiatura Logitech Wireless Touch Keyboard K400 White to najnowocześniejsza wersja naszej najbardziej popularnej klawiatury, zgodna z tegorocznymi trendami w projektowaniu. Klawiatura umożliwia przeglądanie kanału YouTube w poszukiwaniu nowych filmów, tweetowanie o ulubionym programie telewizyjnym lub nawet pisanie e-maili do przyjaciela. Nowa klawiatura Logitech jest idealnym urządzeniem do sterowania, a dodatkowo pasuje do wystroju nowoczesnego wnętrza.” — mówi Thibaud Nolf, EMEA category manager for keyboards and combos firmy Logitech.

W przeciwieństwie do podobnych produktów, konfiguracja klawiatury Logitech Wireless Touch Keyboard K400 jest łatwa. Wystarczy podłączyć do komputera niewielki odbiornik USB, do którego użytkownik może dołączyć nawet do 5 innych urządzeń firmy Logitech. Klawiatura została zaprojektowana tak, by mogła być przechowywana również w pionie. Oznacza to, że wszyscy zwolennicy minimalistycznych rozwiązań, będą zadowoleni z tego, jakie możliwości daje Logitech Wireless Touch Keyboard K400 White.

Dostępność:
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 White będzie dostępna na terenie Europy we wrześniu w sugerowanej przez producenta cenie: 179,99 pln. Więcej informacji na temat klawiatury można znaleźć na stronie: www.logitech.com

Źródło: partnersi.com.pl

You may also like...