Android 8.0 Oreo na Samsungi dopiero w przyszłym roku

Użytkownicy smartfonów Samsunga muszą uzbroić się w cierpliwość. Android 8.0 Oreo trafi na ich urządzenia dopiero w przyszłym roku.

Samsung jak dotąd nie wypuścił systemu Android 8.0 Oreo dla żadnego ze swych urządzeń. Wprawdzie już parę tygodni temu pojawiały się informacje o beta testach aktualizacji dla najnowszych flagowców, ale na razie nie ma co liczyć na ich udostępnienie.

Z najnowszych wieści pochodzących z tureckiego oddziału Samsunga wynika, że aktualizacja zacznie pojawiać się na jego smartfony dopiero na początku przyszłego roku. To z pewnością mocno zmartwi właścicieli flagowych modeli tej firmy, którzy liczyli na aktualizację jeszcze w tym roku. Niestety firmowy oddział nie ujawnił żadnych konkretów. Nie wiadomo więc kiedy możemy spodziewać się aktualizacji, ani też jakie konkretnie urządzenia je dostaną. Wiemy za to, że na pewno nie otrzyma jej Galaxy S6.

Można jednak liczyć na to, że jeszcze w tym roku Samsung uruchomi program beta testów nowego systemu. Wówczas użytkownicy smartfonów będą mogli sprawdzić działanie Oreo na swym sprzęcie.

Android 8.0 Oreo

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...