Android Nougat udostępniony dla Galaxy S7 i S7 Edge

Samsung nieco się pospieszył z dystrybucją Androida 7.0 Nougat dla swych flagowych smarfonów. Dziś rozpoczęła się bowiem dystrybucja tego systemu dla modeli Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edgę.

Rano informowałem, że Android 7.0 Nougat dla Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge pojawi się dopiero 17 stycznia. Okazuje się jednak, że Samsung nieco się pospieszył i nowy system został właśnie oficjalnie udostępniony.Aktualizacja dostępna jest już OTA, a więc użytkownicy tych modeli powinni już otrzymać komunikat o pliku oczekującym na pobranie. Nie jest on specjalnie duży i waży tylko 215 MB, zaś spis zawartości patcha potwierdza, że mamy do czynienia wyłącznie z aktualizacją systemu operacyjnego i niczym ponadto.

Nowa wersja systemu wprowadza parę zmian do funkcjonowania smartfonów. Oferuje m.in. nowy interfejs użytkownika, a także możliwość kilku trybów wydajności telefonu, plus oczywiście parę innych opcji.Warto nadmienić, że jest to Android 7.0 Nougat, nie zaś tak jak wcześniej sugerowano, najnowszy Android 7.1.1. Trzeba też pamiętać, że dystrybucja systemu dopiero się rozpoczęła, więc zanim wszyscy użytkownicy tych modeli go otrzymają, minie jeszcze zapewne parę dni, a może nawet tygodni.

Źródło: Sammobile.com

You may also like...