Powerbank Anker 521 PowerHouse naładuje naszą elektronikę przenośną

Anker wprowadza na rynek najnowszy powerbank 521 PowerHouse. Sprzęt o pojemności wynoszącej 256 W, może naładować wszystkie nasze urządzenia w plenerze.

Jeśli lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu, a nie chcemy rezygnować z naszych urządzeń przenośnych, potrzebujemy powerbanku. Gdybyśmy jeszcze chcieli pracować poza dusznym biurem, taka bateria musi mieć odpowiednią pojemność, by zasilić sporo sprzętu. Firma Anker ma w swej ofercie powerbank 521 PowerHouse, który powinien zaspokoić takie potrzeby.

Produkt posiada wbudowaną baterię litowo-żelazowo-fosforanową, która ma pojemność aż 256 W. Firma sugeruje, że powinno to wystarczyć na zasilanie naszej elektroniki użytkowej przez cały weekend. Według producenta bateria może naładować ponad 20 telefonów, cztery laptopy lub pięć dronów. A sześć portów pozwala ładować wiele urządzeń równocześnie.

Pojemny powerbank naładuje wiele urządzeń

Stacja posiada także wbudowany tryb oszczędzania energii, który automatycznie odetnie urządzenia, gdy tylko zostaną w pełni naładowane. Można tę funkcję jednak wyłączyć, jeśli chcemy ładować sprzęt przed dłuższy czas. Na przykład gdy zamierzamy wykonać aparatem zdjęcia poklatkowe lub nagrać kamerą taki film.

Sprawdź ceny najpopularniejszych powerbanków na polskim rynku

powerbank

Wyświetlacz LED zainstalowany w obudowie baterii, informuje nas o pozostałej energii, a także dostarcza informacji na temat ładowania. Sprzęt dostępny jest w internetowym sklepie producenta w cenie 249,99 dolarów.

Gdybyśmy jednak potrzebowali znacznie mocniejszej baterii, firma ma w swej ofercie także model Anker 757 Powerhouse. Sprzęt dysponuje akumulatorem LiFePO4 o pojemności aż 1500 W, który przetrwa ponad 3000 cykli ładowania. Jego napełnienie od 0 do 80 procent zajmuje około godziny, więc sprzęt jest bardzo szybko gotowy do pracy. Sprzęt można ładować z sieci lub za pomocą potrójnego zestawu ogniw solarnych o mocy 300 W, który Anker również ma w swej ofercie.

Urządzenie posiada sześć wyjść, w tym USB-C, które może dostarczyć aż 100 W. Ma również cztery porty USB-A o mocy 12 W każdy, jak również gniazdo zapalniczki samochodowej.

powerbank

Anker 757 Powerhouse kosztuje 1400 dolarów i może przydać się wówczas, gdy w naszym miejscu zamieszkania występują częste przerwy w dopływie energii.

Źródło

You may also like...