Anker Nebula 4K zmieni telewizor w odtwarzacz filmów i seriali

Anker wprowadza na rynek kolejny dongle Nebula 4K. Urządzenie z platformą Android TV, zapewnia nam wygodny dostęp do popularnych platform streamingowych oferujących tysiące filmów i seriali.

Nowoczesne telewizory posiadają już wbudowane funkcje Smart TV, dające dostęp do różnego rodzaju aplikacji, w tym także platform streamingowych. Można więc wygodnie korzystać na nich z takich serwisów jak YouTube, Netflix, Disney Plus oraz wielu innych.

Jeśli jednak ktoś ma starszy odbiornik to z takich funkcji nie skorzysta, ale na szczęście nie trzeba wymieniać całego sprzętu, by móc je posiadać. Wystarczy kupić jeden z dostępnych na rynku dongli, który wzbogaci w nie nasz stary sprzęt. Jednym z najnowszych tego typu gadżetów jest Nebula 4K firmy Anker.

Nebula 4K

Urządzenie podłączane do telewizora posiada na wyposażeniu pilota Google G10, zapewniającego komfort obsługi sprzętu. Pilot ma bowiem wbudowany mikrofon i umożliwia korzystanie z pomocy głosowego asystenta Google Assistant. Możemy więc obsługiwać sprzęt komendami głosowymi.

Pilot daje nam również szybki dostęp do najpopularniejszych serwisów streamingowych: YouTube, Netflix, Amazon Prime Video oraz Disney Plus. Posiada bowiem dedykowane przyciski do każdego z nich, umożliwiającego szybkie uruchomienie aplikacji filmowych. Możemy też słuchać muzyki ze Spotify, jak również korzystać z aplikacji dostępnych w Google Play.

Nebula 4K

Nebula 4K obsługuje także rozdzielczość 4K i HDR, zapewniając doskonała jakość obrazu. O odpowiednie wrażenia słuchowe dba natomiast obsługa Dolby Digital Plus. Funkcjonalność urządzeniu zapewnia natomiast Android 10.

Produkt dostępny jest na Amazonie w cenie 89,99 dolarów.

Źródło

You may also like...