AOC Q3279VWFD8 – duży monitor QHD w dobrej cenie

AOC wprowadza na polski rynek nowy monitor AOC Q3279VWFD8. Model z ekranem 31,5″ wyświetla obraz w rozdzielczości QHD i kosztuje poniżej 900 zł.

Szukając dobrego monitora do pracy i zabawy, wybieramy często konstrukcje z większym ekranem oraz matrycą IPS. Problem w tym, że takie produkty sporo kosztują. Okazuje się jednak, że można kupić taki sprzęt w cenie znacznie poniżej tysiąca złotych, a najlepszym przykładem tego jest AOC Q3279VWFD8.

Ekran o przekątnej 31,5 cala (80 cm), matryca IPS o rozdzielczości QHD oraz częstotliwość odświeżania na poziomie 75 Hz to najważniejsze cechy prezentowanego wyświetlacza.
AOC Q3279CVWFD8 to uzupełnienie popularnej linii monitorów z serii 79. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach domowych szukających dużego, uniwersalnego monitora w przystępnej cenie.

Zastosowana w monitorze matryca IPS o rozdzielczości QHD (2560×1440 pikseli) zapewnia dużą szczegółowość obrazu oraz wierne odwzorowanie kolorów, pokrywając 88% przestrzeni barw NTSC i 98% przestrzeni sRGB. Współczynnik kontrastu statycznego wynosi natomiast 1200:1. Cechy te gwarantują optymalną jakość podczas wyświetlania zdjęć oraz filmów, a duża rozdzielczość będzie pomocna podczas pracy.

Inżynierowie AOC nie zapomnieli o funkcjach dla graczy. Częstotliwość odświeżania na poziomie 75 Hz zapewni płynniejszą rozgrywkę niż w standardowych, 60-hercowych monitorach. Oprócz tego gracze mogą liczyć na czas reakcji 5 ms (GtG) oraz wsparcie dla technologii AMD FreeSync. Użytkownik Q3279CVWFD8 otrzyma do dyspozycji złącza DisplayPort, HDMI, DVI oraz VGA. Ponadto na obudowie monitora znajduje się złącze 3,5 mm jack, do którego można podłączyć słuchawki lub zewnętrzne głośniki.

W monitorze zaimplementowano technologie Clear Vision, która polepsza wygląd treści w niższych rozdzielczościach oraz Flicker-Free redukującą efekt migotania obrazu, co powoduje mniejsze zmęczenie oczu użytkownika.

Cena detaliczna monitora AOC Q3279CVWFD8 wynosi 899 zł, a można go kupić w tym sklepie.

AOC Q3279VWFD8

Źródło: Sarota.pl

You may also like...