Panasonic prezentuje projektor Full HD o jasności 16 000 lumenów

Panasonic wprowadza na rynek projektor PT-DZ16KE. Urządzenie wyposażone w technologię 3-chip DLPTM wyświetla obraz w jakości Full HD i uzupełnia wyróżnianą serię PT-DZ21K.

PT-DZ16KE został zaprojektowany z myślą o klientach poszukujących niezawodnych, wysokiej jasności rozwiązań charakteryzujących się niskimi kosztach utrzymania, mając na celu obniżenie Całkowitego Kosztu Posiadania (TCO).

Projektory wyróżnia niskie zużycie energii i długi cykl wymiany lampy nawet do 3 000 godzin. Z kolei dzięki wykorzystaniu ekofiltra mogą funkcjonować bez konieczności jego wymiany czy konserwacji nawet do 12 000 godzin.
– Dzięki wykorzystaniu takich rozwiązań, jak wydajny czterolampowy układ optyczny, system chłodzenia cieczą oraz możliwość funkcjonowania w trybie 24/7, projektory PT-DZ16KE są idealne do zastosowania podczas wydarzeń wymagających dłuższego czasu pracy czy też do stałych instalacji w dużych obiektach – mówi Magdalena Przasnyska, Projectors Senior Sales and Marketing Manager.
– Kompaktowe projektory oferują funkcje łączenia krawędzi i uzgadniania kolorów, jak również regulacji jasności obrazu dla wielkoformatowych projekcji z użyciem kilku urządzeń, dostarczając widzom niezwykłych wrażeń – dodaje Magdalena Przasnyska.
Panasonic zapewnił elastyczność instalacji projektorów dzięki zestawowi wymiennych obiektywów, które obsługują szeroki zakres rzutu. Dodatkowo możliwość projekcji typu 360 stopni pozwala na wyświetlanie obrazu zarówno na podłodze, jak i suficie.

Urządzenia z serii PT-DZ16KE mogą być zdalnie monitorowane i sterowane za pomocą oprogramowania ET-SWA100 umożliwiającego obsługę kilku projektorów jednocześnie.
Linia PT-DZ16KE jest dostępna u Autoryzowanych Dystrybutorów Panasonic od kwietnia 2014 r. w sugerowanej cenie 164 455 złotych netto.

Źródło: Panasonic.pl

You may also like...