Poznajmy szczegóły pierwszej przepustki bitewnej Apex Legends

Dziś rozpoczyna się pierwszy sezon Apex Legends, więc warto zapoznać się co oferuje pierwszy Battle Pass. Gracze zapłacą za niego 9,50 dolarów.

Jeśli jesteście jednym z ponad 50 mln grających w Apex Legends, to zapewne nie mogliście się już doczekać pierwszego sezonu rozgrywek. Dobrą wiadomością jest to, że rozpoczyna się już dziś, natomiast zła jest taka, że uczestnictwo będzie nas kosztować kilkadziesiąt złotych. Za Battle Pass musimy bowiem zapłacić 950 monet Apex, czyli 9,50 dolarów. Ta kwota nie tylko pozwoli uczestniczyć w pierwszym sezonie, ale też odblokuje wiele przydatnych przedmiotów.

Battle Pass pierwszego sezonu oferuje graczom 100 poziomów do odblokowania, a każdy z nich nagrodzi graczy różnymi bonusami. Już na samym starcie otrzymujemy trzy skórki postaci widoczne na poniższym screenie. Są to: Lifeline Revolutionary, Wraith Survivor oraz Mirage Outlaw.

Apex Legends

Potem jest tylko lepiej, gdyż przedmiotów do odblokowania jest znacznie więcej. Wśród nich znajdują się m.in., intra, legendarne skórki, punkty doświadczenia, monety Apex, odznaki, loot boxy oraz skórki na posiadaną broń. Naturalnie wszystko co odblokujemy podczas pierwszego sezonu pozostanie już naszą własnością, więc możemy wzbogacić się o masę gadżetów.

100 poziomów zapewni nam mnóstwo gadżetów

Jeśli nie mamy czasu lub ochoty odblokowywać wszystkich poziomów, możemy to częściowo zrobić za pieniądze. Wystarczy tylko zakupić tzw. Battle Pass Bundle. Ta przepustka automatycznie odblokuje nam pierwszych 25 poziomów, a dodatkowo zawiera 2800 monet Apex.

Co ciekawe, Battle Pass został tak przygotowany, że jego zakup w całości nam się zwróci. Wystarczy, że dojdziemy do 97 poziomu, a wówczas liczba monet jakie otrzymamy za każdy odblokowany poziom, będzie równa kwocie wydanej na przepustkę. Innymi słowy, przepustkę na kolejny sezon otrzymamy całkowicie za darmo.

To jeszcze nie koniec niespodzianek przygotowanych dla graczy. Wraz z premierą pierwszego sezonu, pojawi się nowa postać Octane. Jej głównym atutem jest możliwość wymiany części punktów życia na chwilowy wzrost prędkości poruszania się. Natomiast pasywną umiejętnością jest powolne leczenie, gdy nie akurat nie bierze udziału w walce. Jest jeszcze umiejętność umieszczania na mapie platform do skoków, z których mogą korzystać wszyscy gracze.

Apex Legends

Apex Legends

Źródło: EA.com

You may also like...