Prosty myPhone Simply 2 dostępny w Biedronce

W sieci sklepów Biedronka pojawił się kolejny produkt wrocławskiej firmy myPhone. Model myPhone Simply 2 to telefon o prostej konstrukcji, z wyświetlaczem 1,77 cala i bazą ładującą ułatwiającą użytkowanie urządzenia. Produkt oferowany jest w cenie 79,90 zł.

myPhone Simply 2 to telefon o prostej funkcjonalności oraz budowie, który charakteryzuje się łatwością obsługi oraz długim czasem działania na jednym cyklu ładowania. Dzięki temu świetnie sprawdzi się dla osób starszych, preferujących sprawdzone rozwiązania.

myPhone Simply 2 jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz 1.77”, który w połączeniu z prostym, obrazkowym i intuicyjnym menu, zapewnia łatwość i komfort obsługi. Wygodę korzystania z telefonu zwiększa czytelna klawiatura z dużymi klawiszami, dzięki którym wybieranie cyfr lub liter jest proste nawet dla osób ze słabszym wzrokiem.

W zestawie dostępna jest także stacja ładowania, co upraszcza ładowanie sprzętu. W zestawie znajduje się również adapter do tradycyjnego ładowania. Telefon posiada akumulator o pojemności 800 mAh, zapewniający długi czas użytkowania na jednym cyklu ładowania. W trybie czuwania działa nawet do 10 dni. Wyposażony również w inne funkcje, które stanowią znaczne ułatwienie zarówno dla osób starszych, jak i młodszych.

Mowa o przycisku funkcyjnym SOS dającym możliwość nawiązania połączenia / wysłania wiadomości do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego kliknięcia. To rozwiązanie stanowi świetne zabezpieczenie w razie niespodziewanych sytuacji i zagrożenia. Telefon ma też boczne suwaki za pomocą, których można błyskawiczne zablokować klawiaturę oraz regulować głośność rozmów i dzwonka. Urządzenie wyposażono także w funkcję Dual SIM umożliwiającą obsługę dwóch kart SIM jednocześnie, latarkę, radio FM, odtwarzacz audio i Bluetooth, dzięki któremu np. podłączymy zestaw głośnomówiący w aucie.

myPhone Simply 2 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, w cenie 79,90 zł. Więcej na temat urządzeń marki myPhone na tej stronie.

myPhone Simply 2

Źródło: Myphone.pl

You may also like...

2 komentarze

  1. ztanek pisze:

    Telefon typowo dla osób starszych, duże klawisze, prosta obsługa i ładowanie

  2. Grab pisze:

    Dla seniorów dobrze pomyślany, podstawka ładująca ułatwi ładowanie