Kolejna postać dołączy niebawem do Apex Legends

Być może jeszcze podczas pierwszego sezonu, do Apex Legends dołączy kolejny bohater. Możemy go oczekiwać w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Kilka dni temu oficjalnie rozpoczął się pierwszy sezon rozgrywek w Apex Legends, do którego dostęp zapewnia przepustka bitewna. Wraz z premierą pierwszego sezonu, gracze otrzymali również pierwszego z zupełnie nowych bohaterów, którym jest Octane.

Naturalnie możemy się spodziewać, że nie będzie to jedyna postać dodana do gry. Najnowsze wieści wskazują jednak, że na kolejnego bohatera nie będziemy musieli długo czekać. Prawdopodobnie pojawi się jeszcze przed końcem pierwszego sezonu, który zaplanowano na czerwiec.

Respawn wprawdzie nie potwierdził tego oficjalnie, ale tak możemy wywnioskować z opisu gry znajdującego się w PlayStation Store. Mówi on, że podczas sezonu pojawią się dwie nowe postacie. Wspomina też o nowych rodzajach broi. Jeśli informacje są prawdziwe, to nowego bohatera możemy oczekiwać w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Wprawdzie kilka przecieków wskazywało na nowe postacie, ale twórcy jak dotąd nie potwierdzili żadnej z nich. Do powyższych informacji należy więc podchodzić z dużą rezerwą. Oczywiście musimy pamiętać, że Respawn zechce utrzymać tempo przyrostu nowych graczy, których jest już ponad 50 mln. A nowi bohaterowie mogą podnieść atrakcyjność tytułu.

Należy jednak oczekiwać, że twórcy nie zdradzą przedwcześnie swych planów, by nie psuć niespodzianki.

Apex Legends

Źródło: Playstation.com

You may also like...