Apex Legends trafi na smartfony. To już potwierdzone

Jedna z najpopularniejszych sieciowych strzelanek jaką jest Apex Legends, trafi na smartfony. Andrew Wilson z Electronic Arts potwierdził to oficjalnie.

Apex Legends to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gier sieciowych ostatnich lat. Tytuł w krótkim czasie przyciągnął dziesiątki milionów graczy, stając się groźnym rywalem dla takich produkcji jak Fortnite czy PUBG. Wkrótce będzie ich jeszcze więcej, gdyż gra wyjdzie na smartfony.

Już w maju Electronic Arts zapowiedział, że shooter pojawi się na więcej platform, w tym urządzenia mobilne. Teraz jednak jeden z szefów firmy Andrew Wilson, oficjalnie potwierdził, że tytuł trafi na smartfony w roku fiskalnym 2021. Dla fanów nie gry jest to równocześnie dobra i zła wiadomość. Dobrą jest oczywiście potwierdzenie mobilnej wersji tytułu. Złą natomiast bardzo długi okres oczekiwania na jej premierę.

2021 rok fiskalny rozpoczyna się bowiem 1 października 2020 roku i kończy 30 września 2021 roku. W najlepszym wypadku zagramy więc jesienią przyszłego roku, ale w najgorszym może to być 2021 rok.

Gracze muszą więc być bardzo cierpliwi, gdyż na nową wersję ulubionej gry poczekają bardzo długo. Poza tym nie wiemy czy będzie to pełna konwersja wersji z PC, ze wszystkimi opcjami, czy też możemy oczekiwać jakichś zmian. Zapewne więcej szczegółów poznamy dopiero w przyszłym roku.

Apex Legends

Źródło

You may also like...