Aplikacja randkowa dla użytkowników Twittera

Firma Loveflutter stworzyła nowe narzędzie dla celebrytów. Blue to nowa aplikacja randkowa, stworzona dla użytkowników Twittera posiadających zweryfikowane konta.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej o partnera, więc wiele osób korzysta z aplikacji randkowych na smartfony, takich jak Tinder. Nie jest to jednak najlepsze wyjście, gdyż pełno tam botów polujących na naiwnych użytkowników. Nigdy nie mamy więc pewności, że interesująca nas osoba faktycznie istnieje.

Firma Loveflutter stworzyła więc nową aplikację randkową o nazwie Blue, przeznaczoną głównie dla celebrytów. Jej użytkownikami mogą bowiem być wyłącznie użytkownicy Twittera posiadający zweryfikowane konta potwierdzające ich tożsamość.

Twórcy zapewniają, że ich aplikacja randkowa daje pewność, że jej użytkownicy to prawdziwe osoby i nie ma wśród nich żadnych botów. Innymi słowy nie musimy się obawiać, że ktoś nas natnie.

Narzędzie skierowane jest głównie do celebrytów, choć nie tylko. Obecnie na Twitterze 150 tys. osób posiada zweryfikowane konta, z czego około 25% należy do dziennikarzy oraz osobowości medialnych. Nie jest to więc jednak grono, a przy tym nie wiadomo ilu użytkowników zechce korzystać z Blue.

Aplikacja randkowa

Źródło: Loveflutter.com

You may also like...