Aplikacja usuwa wycięcie ekranu iPhone X

W App Store pojawiła się nowa aplikacja usuwająca kontrowersyjne wycięcie wyświetlacza w iPhone X. Dzięki temu telefon wygląda znacznie lepiej.

Gdy iPhone X pojawił się na rynku, rozgorzała dyskusja na temat kontrowersyjnego wycięcia zlokalizowanego w górnej części ekranu OLED. To właśnie nietypowy kształt panelu spowodował tak wiele problemów z jego produkcją, które przełożyły się na spore opóźnienie premiery telefonu.

Wielu użytkownikom wycięcie zupełnie się nie podoba. Uważają bowiem, że psuje to wygląd telefonu. Na szczęście istnieje możliwość jego usunięcia i nie będzie już szpecić frontu naszego kosztownego smartfona. Oczywiście nie chodzi tu o usunięcie w dosłownym tego słowa znaczeniu, lecz po prostu o jego skuteczne usuniecie z widoku. W App Store pojawiła się zupełnie nowa aplikacja mobilna o wszystko mówiącej nazwie Notch Remover. Program po uruchomieniu modyfikuje wygląd tapety w taki sposób, by ukryć ten wzbudzający niechęć użytkowników element. Fizycznie wycięcie nadal pozostaje, gdyż jest elementem konstrukcyjnym telefonu, tyle że stało się obecnie niewidoczne.

Jak widać na poniższym zdjęciu, ekran po uruchomieniu aplikacji prezentuje się teraz zdecydowanie lepiej. Sama aplikacja nie jest jednak darmowa, gdyż trzeba za nią zapłacić 0,99 dolarów. Ale zważywszy na jej przydatność, jest to dobra inwestycja. Tym bardziej że, kwota nie jest szczególnie wygórowana. Notch Remover można pobrać stąd.

iPhone X

Źródło: Apple.com

You may also like...