Apple testuje już iPhona 6?

Kalifornijski koncern chcąc sprostać coraz silniejszej konkurencji, musi znacznie skrócić okres oczekiwania na nowe edycje iPhone’a. I chyba właśnie tak się dzieje.

Niedawno pisałem, że prawdopodobnie już na wiosnę, ujrzymy w sprzedaży iPhone’a 5S, który będzie ulepszoną wersją niezbyt udanego iPhona 5, wprowadzonego na rynek jesienią ubiegłego roku. Jednak jeśli wierzyć plotkom, Apple już nie tylko pracuje nad iPhonem 6, lecz także nad nową wersją systemu operacyjnego – iOS 7. Tak twierdzi witryna Next Web, która przekonuje nas, że ma dowody na poparcie swych doniesień.Wiarygodności tych doniesień nie da się zweryfikować, ale jeśli wziąć pod uwagę sytuację na rynku, nie byłoby to takim dużym zaskoczeniem. Nie jest tajemnicą, że Galaxy S3 sprzedaje się lepiej nie tylko od iPhone’a 5, ale też iPhona’a 4S. Apple obecnie nie ma nic sensownego do zaoferowania, a zanim wprowadzi na rynek iPhone’a 5S, pojawi się Galaxy S4, który na pewno będzie od niego lepszy, nie wspominając już o innych smartfonach z 4-rdzeniowcami i wyświetlaczami Full HD.

Aby móc w stanie rywalizować z konkurentami, Apple musiałoby ich wyprzedzić i jak najszybciej wprowadzić na rynek iPhone’a 6, który mógłby znowu zapewnić rynkową przewagę.

Źródło: Theverge.com

You may also like...