World of Warcraft – nowy mount i pet w Recruit A Friend

Mimo, że już od lat wielu przewiduje rychłą śmierć World of Warcraft, to tytuł nadal ma grono użytkowników, o których inne produkcje mogą tylko pomarzyć. Blizzard ma nadzieję przyciągnąć kolejnych, wprowadzając zmiany w systemie Recruit A Friend.

Tym, którzy nie wiedzą co to za system wyjaśniam, iż Recruit A Friend jest opcją pozwalającą zwerbować do zabawy przyjaciela. Wystarczy zarejestrować je np. na Wielką Brytanię oraz opłacić pierwszy miesiąc abonamentu, by korzystać z szeregu atrakcyjnych bonusów.

Najważniejszym, jest oczywiście 30 dni darmowej zabawy dla werbującego i werbowanego, zaś oba konta, które zostaną w ten sposób połączone, mogą liczyć na przyspieszenie zdobywanego doświadczenia, a także wzajemne przyzywanie postaci. Dodatkowo Blizzard obdarowuje graczy prezentami i w tych ostatnich wprowadzono właśnie kilka zmian. Obecnie w zamian za skorzystanie z programu Recruit A Friend, możemy otrzymać nowego peta – świnkę w kolorze złotym lub srebrnym, oraz nowego mounta – tygrysa także w dwóch wersjach kolorystycznych.

Więcej informacji na temat programu oferowanego przez Blizzarda, znajdziecie na jego oficjalnej stronie.

Źródło: Battle.net

You may also like...