Poznaliśmy nazwy poszczególnych modeli flagowca Samsunga. Nie ma wśród nich Galaxy S10

Premiera Galaxy S10 dopiero w marcu. Tymczasem już teraz poznaliśmy prawdopodobne nazwy poszczególnych modeli nowego flagowca Samsunga, ujawnione przez etui.

Galaxy S10 jest bez wątpienia jednym z najbardziej oczekiwanych smartfonów na rynku. Wiele osób zastanawia się bowiem jakie tym razem nowości zaoferuje sprzęt koreańskiego producenta i czym wyróżni się na tle konkurencji. Wprawdzie premiera nowego modelu odbędzie się dopiero w marcu, to już teraz wiemy o nim całkiem sporo. A najnowsze wieści ujawniają prawdopodobne nazwy poszczególnych modeli.

Nazwy pochodzą od oficjalnych etui przygotowanych przez producenta. Z opublikowanych informacji wynika, że flagowiec będzie nazywał się S10 Lite, S10 Plus i S10 Edge. Jak nietrudno zauważyć, nie ma wśród nich nazwy Galaxy S10, co jest niewątpliwie zaskakującą informacją. Zresztą pozostałe nazwy również wprowadzają sporo zamieszania, szczególnie w przypadku modelu Edge. Skoro Plus ma być większym smartfonem, to czy Edge oznacza, że oba urządzenia będą posiadały ekrany z zakrzywionymi krawędziami?

Nowe rewelacje przynoszą więc więcej pytań niż odpowiedzi. Pozostaje więc nam czekać na oficjalną prezentację sprzętu i wówczas poznamy wszystkie szczegóły. Przypomnę tylko, że prezentacja nowych produktów odbędzie się prawdopodobnie 20 lutego przyszłego roku. Natomiast do sprzedaży trafią one w okolicach 8 marca. Poznaliśmy też ich europejskie ceny, z których wynika, że nowe smartfony nie należą do produktów tanich.

Galaxy S10

Źródło: Twitter.com

You may also like...