Wyciekła data prezentacji Galaxy S10. Wiemy też kiedy smartfony trafią do sklepów

Kolejny dzień przyniósł nam nowe informacje dotyczące flagowego Galaxy S10. Dzięki przeciekom wiemy, kiedy smartfon będzie zaprezentowany oraz trafi do sprzedaży.

Choć sprzedaż smartfonów Samsunga w ostatnim kwartale mocno spadła, to z pewnością wiele osób nie może się doczekać premiery rodziny Galaxy S10. Tymczasem najnowsze przecieki ujawniają kolejne szczegóły nowego produktu koreańskiej marki. Zdradzają nam kiedy możemy oczekiwać jego oficjalnej prezentacji.

Jak wiemy, tym razem producent planuje trzy nowe modele, zamiast dwóch jak dotychczas. Podstawową wersją będzie Galaxy S10 Lite wyposażony w płaski ekran o przekątnej 5,8″. Model otrzyma również pojedyncza kamerę przednią oraz podwójną tylną. Standardowy S10 będzie mieć natomiast 6,1″ ekran o zakrzywionych krawędziach. Konfiguracja kamer będzie identyczna jak w poprzedniku, a więc także pojedyncza przednia i podwójna tylna. Ostatni model to S10 Plus, który oprócz 6,4″ ekranu, będzie mieć aż sześć kamer. Dwie pojawią się z przodu, natomiast cztery z tyłu.

Znamy też ceny wszystkich modeli. Nie są wprawdzie niskie, ale szczególnie atrakcyjnie prezentuje się S10 Lite, który ma bardzo przystępną cenę. Otwartym pozostaje pytanie co za te pieniądze dostaniemy.

Już niebawem się tego dowiemy, gdyż najnowsze przecieki wskazują na datę premiery nowego sprzętu. Dotychczas mówiło się, że prezentacja smartfonów odbędzie się 24 lutego, a więc na dzień przed rozpoczęciem targów MWC 2019. Teraz jednak pojawiły się doniesienia wskazujące na 20 lutego. Natomiast rynkowa premiera nowego sprzętu odbędzie się 8 marca przyszłego roku.

Galaxy S10

Źródło: Gizmodo.co.uk

You may also like...