Rendery etui Olixar zdradzają liczbę kamery w Galaxy S10 Plus. Jest ich tam aż sześć

Firma Olixar zaprezentowała nowe propozycje etui dla Galaxy S10. Na zaprezentowanych obrazkach widać, że Galaxy S10 Plus posiada wbudowanych łącznie aż sześć kamer.

Na specyfikację techniczną nowych modeli Samsunga z rodziny Galaxy S10, musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy. Oficjalna prezentacja sprzętu odbędzie się bowiem dopiero pod koniec lutego przyszłego. Mimo to, dzięki przeciekom udaje nam się poznać coraz lepiej nie tylko wygląd, ale i wyposażenie nowych produktów.

Kolejne szczegóły zdradzają nam rendery najnowszych etui opracowanych przez firmę Olixar. Znany producent futerałów ochronnych zaprezentował już ofertę przeznaczoną do nadchodzących modeli. Zdradza w ten sposób kilka istotnych szczegółów dotyczących Galaxy S10 Plus, czyli największego z trzech wersji nowego sprzętu.

Uwaga fanów skupia się przede wszystkim na ilości kamer, które będzie mieć ten model. Na renderach widać bowiem dwie dziury zlokalizowane w prawym górnym rogu ekranu, co sugeruje podwójną kamerę do selfie. Znacznie więcej dzieje się natomiast na tylnym panelu, gdzie ujrzymy aż cztery obiektywy. Oznaczałoby to, że największy flagowiec Samsunga łącznie będzie posiadał aż sześć kamer.

W przypadku tylnego panelu, konfiguracja kamer może być taka sama jak w zapowiedzianym niedawno modelu Galaxy A9 2018, który również posiada ich aż cztery. Natomiast w przypadku przedniej, jedna z nich może mieć szerokokątny obiektyw, albo po prostu będzie miała niewielki sensor przeznaczony do rejestrowania głębi obrazu.

Tak czy inaczej, szykuje się prawdziwa rewolucja w produktach Samsunga. Dla koreańskiej marki będzie bardzo potrzebna, gdyż w ostatnim czasie sprzedaż jej produktów mobilnych znacznie się zmniejszyła.

Galaxy S10 Plus

Galaxy S10 Plus

Galaxy S10 Plus

Galaxy S10 Plus

Galaxy S10 Plus

Galaxy S10 Plus

Źródło: Mobilefun.com

You may also like...