Fortnite dostanie nowe tryby rozgrywki

Fortnite Battle Royale to jedna z najpopularniejszych strzelanek sieciowych, a jej twórcy dbają o to, by zainteresowanie grą nie spadło. Właśnie zapowiedziano aktualizację, która wprowadzi m.in., zupełnie nowe tryby rozrywki.

Wprowadzona niedawno na rynek Fortnite Battle Royale, zdobywa coraz więcej graczy, a Epic Games wciąż pracuje nad nowymi funkcjami podnoszącymi atrakcyjność tej produkcji. I choć nadal jest ich nieco mniej niż w PlayerUnknown’s Battlegrounds, to wprowadzane zmiany przedstawiają się bardzo interesująco.

Twórcy właśnie zapowiedzieli kolejną aktualizację gry, która przyniesie ze sobą wiele nowości. Największą z nich będą oczywiście zupełnie nowe tryby rozrywki. W przyszłym miesiącu pojawi się pięć nowych opcji, z których jedna będzie nową wersją trybu 50v50 udostępnionego w grudniu. Cztery kolejne będą natomiast całkowicie nowe.

Oprócz nowych trybów, gracze mogą oczekiwać także redukcji rozmiarów map oraz odświeżonego trybu Blitz z nieco krótszymi rudami. Pojawi się również oczekiwany tryb The Floor is Lava.

Z innych nowości wymienić można opcjonalny tryb dla konsol, zapewniający 60 klatek animacji. Epic zapewnia, że osiągnięcie takiej płynności nie pociągnie za sobą znaczącego pogorszenia jakości wyświetlanej grafiki. Oczywiście pewne ograniczenia będą, ale nie na tyle duże, by stanowiło to jakiś problem.

Autorzy obiecują także skrócenie czasu oczekiwania w lobby na rozpoczęcie gry. Ten element jest jednak w dalszych planach, więc gracze będą musieli nieco na taką zmianę poczekać.

Fortnite

Źródło: Epicgames.com

You may also like...