Xiaomi szykuje rywala dla Razer Phone

Xiaomi również chce wprowadzić na rynek smartfon dla graczy. Stworzeniem rywala dla Razer Phone zajmie się tym firma Black Shark, będąca jednym z oddziałów chińskiego koncernu.

Wprowadzony kilka miesięcy temu na rynek Razer Phone, może mieć wkrótce rywala. Chińskie media donoszą bowiem o planach Xiaomi, dotyczących stworzenia nowoczesnego smartfona przeznaczonego do cyfrowej rozrywki.

Jego stworzeniem i produkcją zajmie się firma Black Shark, będąca jednym z oddziałów chińskiego koncernu. Jej nowy sprzęt zostanie zaprojektowany specjalnie pod kątem cyfrowej rozrywki i wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań. Otrzyma m.in., zintegrowany układ graficzny oraz bardzo wydajny system chłodzenia, który zadba o odprowadzanie ciepła generowanego przez procesor.

Na razie to jedyne informacje jakie się na ten temat pojawiły. Jeśli jednak plany chińskiego koncernu są prawdziwe, to być może zostaną ujawnione podczas targów MWC 2018, które za parę dni rozpoczną się w Barcelonie. Rynek sprzętu dla graczy jest bardzo lukratywny, a ostatnio coraz większe zyski przynoszą producentom gry mobilne. Smartfony dedykowane graczom będą więc w przyszłości cieszyć się dużym zainteresowaniem. Dlatego firmy, które jako pierwsze wprowadzą takie modele do sprzedaży, sporo na tym zyskają.

Razer Phone

Źródło: Weibo.com

You may also like...