Wytrzymaj rok bez smartfona i zarób 100 tys. dolarów. Nietypowe wyzwanie producenta napojów

Vitamin Water zorganizowało nietypowe wyzwanie dla użytkowników smartfonów. Jeśli wytrzymają bez niego cały rok, mogą otrzymać aż 100 tys. dolarów.

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić życie bez smartfona. Urządzenia te służą nam nie tylko do komunikacji z rodziną i znajomymi. Można na nich oglądać filmy, bawić się grami, słuchać muzyki, a to tylko niewielka część oferowanych funkcji. Mogą bowiem również służyć jako nawigacja GPS, zastąpić kluczyki do samochodu i domu, a nawet zmieniają się w centrum sterowania inteligentnym domem.

Krótko mówiąc są bardzo przydatne, choć są też osoby, które nie mogą się od nich oderwać ani na chwilę i nawet podczas snu trzymają je w zasięgu ręki. Do takich właśnie osób firma Vitamin Water kieruje nietypowy konkurs. Znany producent napojów izotonicznych rzuca wyzwanie wszystkim uzależnionym od urządzeń przenośnych. Jeśli taka osoba wytrzyma cały rok bez używania swego ulubionego gadżetu, może zarobić okrągłe 100 tys. dolarów.

Regulamin wyzwania zakazuje również używania smartfonu lub tabletu należących do innej osoby. Dopuszcza jednak korzystanie z komputerów stacjonarnych oraz laptopów, więc wyzwanie nie będzie aż tak uciążliwe. Można też korzystać z Amazon Echo oraz Google Home. Jeśli jednak kandydatom nie uda się wytrzymać całego roku, gdyż uzależnienie będzie zbyt duże, to firma nie pozostawi ich bez niczego. Za półroczne odstawienie od smartfona można dostać 10 tys. dolarów.

Zgłoszenia do wyzwania przyjmowane są do 8 stycznia przyszłego roku.

Vitamin Water

Źródło: Vitaminwater.com

You may also like...