Studenci dostaną darmowy dostęp do usługi Apple TV+

Ze startującej jutro usługi Apple TV+ z pewnością ucieszą się studenci. Apple zaoferuje im ją całkowicie za darmo, jeśli subskrybują muzyczny serwis Apple Music.

Już jutro oficjalnie startuje zapowiedziany parę miesięcy temu temu telewizyjny serwis Apple TV+. Nowa usługa będzie bezpośrednim rywalem Netflixa i zaoferuje atrakcyjne treści, współtworzone przez największe gwiazdy dużego i małego ekranu.

W jej ofercie znajdziemy oryginalne produkcje w postaci filmów, seriali oraz dokumentów produkowanych przez hollywoodzkie sławy. Zapewni też klientom dostęp do popularnych kanałów telewizyjnych, a tych będzie całkiem sporo. Wśród nich są m.in., HBO, Starz, Showtime, CBS All Access, Smithsonian Channel, EPIX, Tastemade, Noggin, MTV Hits i wiele innych.

Z nowego serwisu z pewnością ucieszą się uczniowie, których Apple bardzo chętniej wspiera poprzez atrakcyjne zniżki. Przykładowo abonament za muzyczny serwis Apple Music kosztuje ich jedynie 4,99 dolarów miesięcznie, a więc dużo mniej niż zwykłych użytkowników. Jeszcze mniej zapłacą za dostęp do wspomnianego serwisu Apple TV+. W zasadzie to nie zapłacą wcale, gdyż firma właśnie potwierdziła, że udostępni im go całkowicie za darmo. Warunkiem jest opłacanie abonamentu za Apple Music.

Oczywiście skorzystanie z promocji wymaga od użytkownika spełnienia określonych warunków. Uczeń musi najpierw przejść proces weryfikacji, by potwierdzić że faktycznie uczęszcza do liceum lub uniwersytetu. System weryfikacji przypomina ten stosowany przez konkurencyjne usługi i ma na celu wyeliminowanie oszustw, nieuprawnionych do korzystania z promocji.

Dzięki nowej promocji, uczeń za dostęp do Apple Music oraz Apple TV+, zapłaci jedyne 4,99 dolarów miesięcznie. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, szczególnie dla studentów, którzy zazwyczaj cierpią na chroniczny brak gotówki.

Apple TV+

Źródło

You may also like...