Geekbench zdradza specyfikację Galaxy S10 Lite

Benchmark Geekbench ujawnił nam częściową specyfikację Samsunga Galaxy S10 Lite. Nowy model będzie miał Snapdragona 855 oraz 8 GB pamięci RAM.

Już niebawem rodzina Galaxy S10 wzbogaci się o kolejnego członka. Do smartfonów S10, S10e oraz S10 Plus dołączy bowiem nowy model o nazwie Galaxy S10 Lite. Sprzęt o numerze modelowym SM-G770F wypełnia lukę pomiędzy modelami S10e i S10. Nie będzir to więc żaden niskobudżetowiec, lecz nieco okrojona wersja flagowca. Prawdopodobnie będzie go można dostać na rynkach, gdzie S10e nie jest oficjalnie oferowany.

A jakich cięć w specyfikacji technicznego tego modelu możemy oczekiwać? Na tę kwestię nieco światła rzucił nam benchmark Geekbench, który przetestował nowego smartfona. Z opublikowanych informacji wynika, że serce Galaxy S10 Lite jest dokładnie takie samo jak w pozostałych wariantach, a jest nim Snapdragon 855. Wspiera go 8 GB pamięci RAM, a więc tyle samo co w standardowym modelu.

Benchmark twierdzi również, że smartfon będzie dostępny fabrycznie z zainstalowanym systemem Android 10. Nie wiemy natomiast kiedy nowy sprzęt pojawi się na sklepowych półkach. Można jednak założyć, że producent nie wprowadzi go do sprzedaży w tym roku. Bardziej prawdopodobny jest 2020 rok, a debiut może nastąpić w okolicy premiery Galaxy S11 oraz nowych modeli z serii Galaxy A.

Galaxy S10 Lite

Źródło

You may also like...