Najdroższy Apple Watch nie będzie już sprzedawany

Apple nie będzie już dłużej sprzedawać Apple Watch Edition. Była to wyjątkowo luksusowa wersja smartwatcha, kosztująca kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Widzowie konferencji Apple oglądający prezentację nowego modelu smartwatcha, zapewne dostrzegli, że firma nie wspomniała nic o Apple Watch Edition. To niezwykle ekskluzywna wersja zegarka wyposażona w kopertę pokrytą złotem, którą producent oferował w cenie około 10 tys. dolarów.

Choć produkt był mocno niszowy ze względu na swą cenę, to amerykańska firma liczyła na to, że pozwoli jej wejść na rynek luksusowych zegarków. Tak się jednak nie stało, prawdopodobnie dlatego, że co roku wychodził nowy model, więc trudno oczekiwać, by klienci tak często wydawali niemałą wszak kwotę. Firma uznała więc, że eksperyment należy już ostatecznie zakończyć. Luksusowy smartwach nie jest już dłużej oferowany na stronie amerykańskiego koncernu i w żaden sposób nie będzie go można dostać.

Oczywiście jeśli ktoś nieco więcej stylu i luksusu, nadal może kupić wersję z paskiem marki Hermes, którego cena przekracza 1000 dolarów.

Apple Watch Edition

Źródło: Theverge.com

You may also like...