Koncepcyjne etui zmienia Apple Watch w iPoda Touch

Fani iPoda Touch, którzy nie pogodzili się z wycofaniem go ze sprzedaży, mogą go sobie stworzyć. Umożliwia to koncepcyjne etui do smartwatcha Apple Watch.

Przez wiele lat, Apple oferowało na światowych rynkach iPoda Touch. Było to urządzenie, które nie tylko umożliwiało słuchanie muzyki, ale też oglądanie filmów oraz korzystanie z internetu. W dobie bardziej funkcjonalnych smartfonów, urządzenie przestało mieć sens, więc amerykańska firma dawno zakończyła jego produkcję.

Jeśli jednak ktoś tęskni za iPodem Touch, być może będzie wkrótce mógł go sobie sprawić. Projektantka Joyce Kang opracowała bowiem koncepcyjny futerał do Apple Watch 4 o nazwie Pod Case, który przekształca go w iPoda. A w zasadzie sprawia, że wygląda podobnie do popularnego niegdyś odtwarzacza multimedialnego. Jak widać na załączonych fotografiach, etui ma wycięcia, dzięki którym użytkownik ma pełen dostęp do sterowania zegarkiem, jak również czujnika pulsu. Produkt nie powinien więc w żaden sposób ograniczyć funkcjonalności sprzętu.

Należy tu jednak wyjaśnić, że Pod Case nie jest fizycznym produktem, a jedynie konceptem istniejącym wyłącznie na papierze. Na razie więc nie da się go kupić i trzeba poczekać aż jakiś producent zainteresuje się gadżetem i zechce wprowadzić go na rynek. Pytanie tylko kto byłby zainteresowany stworzeniem sobie takiego iPoda Touch.

iPoda Touch

iPoda Touch

Źródło: Behance.net

You may also like...