Apple za darmo naprawi wadliwe ekrany w iPhone 11

Apple uruchomiło kolejny program serwisowy dla swego sprzętu. Firma za darmo naprawi wadliwe ekrany w modelu iPhone 11, które z powodu usterki przestały reagować na dotyk.

Płacąc grube tysiące za smartfony Apple można by oczekiwać, że otrzymamy sprzęt wolny od jakichkolwiek wad, który posłuży nam przez długi czas. Tymczasem amerykańska firma coraz częściej wprowadza na rynek urządzenia, w których pojawiają się różnego rodzaju usterki.

Jeden z najnowszych problemów dotyczy wyświetlaczy w modelu iPhone 11, które z powodu usterki przestają reagować na dotyk. Producent ustalił, że problem związany jest z modułem wyświetlacza, który najwyraźniej ma wadę fabryczną przeoczoną przez dział kontroli jakości. Firma zapewnia, że sprawa dotyczy niewielkiej liczby urządzeń wprowadzonych na rynek, jednak nie zamierza zostawić konsumentów na lodzie. Koncern zapewnił, że planuje je wszystkie naprawić. Koncern ogłosił właśnie akcję naprawczą, która obejmie urządzenia wyprodukowane od listopada 2019 roku do maja 2020 roku.

Jeśli posiadacie smartfon wyprodukowany w tym okresie i zauważyliście problemy z ekranem, to sprawdźcie na stronie producenta jego numer seryjny. Dowiecie się tam wówczas, czy posiadany przez Was sprzęt kwalifikuje się do wymiany. Jeśli to potwierdzicie, wtedy należy skontaktować się z najbliższym autoryzowanym serwisem producenta lub jego wsparciem technicznym.

Warto jeszcze dodać, że darmowa wymiana sprzętu przysługuje również osobom, których smartfony objęte są gwarancją producenta.

iPhone 11

Źródło

You may also like...